Sigara Bırakma Programı Yorumları

Türkiye’ nin en etkili sigara bırakma platformu olan Farkındalık Atölyesi ile siz de sigarayı kolayca bırakabilirsiniz!

En popüler yorumlar

Sigara bırakma programımız ile ilgili bugüne kadar yüzlerce yorum yapıldı. Facebook’ ta “Sigarayı bırakıyoruz” grubumuzdan her biri reel kullanıcıların yorumlarını takip etmeniz mümkün.
Bizler sizler için en popüler yorumlardan bazılarını seçtik ;

Fazilet Yağinli

Merhaba
Tam 25 yıldır sigara bağımlısıydım. Dönem dönem 1 ila 2 paket sigara kullanıyordum. Tek sorunumda bu değildi üstelik. 24 yıllık ordu hemşiresiyim. Malum 15 Temmuz olayından sonra sanki yaşadıklarımıza çözüm olacakmış gibi sigarayı iki katına çıkarmıştım.
Bir sağlık çalışanı olarak sigara kullanmak zaten utanç verici bir durum. Üstelik son 5 yıldır Göğüs hastalıkları kliniği hemşiresiyim. Beş yıldır hastalara solunum fonksiyon testi uyguluyorum. Hergün enaz 8-10 KOAH lı hasta görüyorum. Artık her hastada kendi geleceğimi görüyorum . Daha ötesi sigara kullanımına bağlı kanser teşhisi koyduğumuz insanların ağır tedavi süreçlerine tanıklık ediyorum . Sizlerin görmemezlikten geldiğiniz tüm gerçekler hergün benim önümde cereyan ediyor.
Şu bir gerçek;birgün sigarayı mutlaka bırakacaksınız. İster şimdi ister nefes alamaz hale gelince. Yani boğulunca. Bence sigarayı sevdiğinizi düşünüyorsanız bile bu kadar kullanmak yeter. Artık bu zehire bir ‘dur’ deyin. Çünkü size garanti ederim bu kadar içmişliğimiz bile birgün karşınıza çıkacak .
Zor olacağını düşündükçe sigaraya daha fazla yapıştığınızı biliyorum. Haklısınız ,bağımlılığı çok yüksek bir madde kullanıyorsunuz. Ama sadece karar verip bütün cesaretinizi toplayıp Levent beyle bir kere görüşseniz bir adım atmış olacaksınız.Kaybedecek
maddi manevi hiçbirşeyimiz yok. En kötü ihtimalle şimdiki halinizde olursunuz. Ama ben denedim ve bugün 6.günüm bitti. Levent beyi de kendimide taktir ediyorum. Hiç zorlanmadım diyemem. Ama Levent bey hep yanımdaydı. Hep destekti. Ulaşamadığım hiç olmadığı gibi etkisiz olduğunuda hiç görmedim.
Herzaman duacısı olacağım. Çok teşekkür ederim. Tüm övgüleri hakediyorsunuz. Sigarasız bir dünya dileğiyle. Sağlıkla kalın…..

Muhammet Ali Delibalta

Merhaba 15 yildir sigara iciyordum bir cok kez denemelerim oldu biraktim basladim lakin bir yerlerde birseyi yanlis yapiyorum diyip arayisa girdim Levent Beyi buldum dostum iyi ki karsima ciktin cok tesekkur ederim sana sayende sigara illetinden ilelebet kurtuldum..

Asuman Seyyar

Merhaba herkes gibi bende tesadüfen tanıştım Levent bey ile ancaak kendisininde söylediği gibi hiçbirşey tesadüf değildir…23 yıldır sigara içen ben Hiç aklımda yokken 7 gün içinde Sigarayı bırakmış olduğumu gördüm Levent bey in bana olan desteği sayesinde 23 yıllık esaret bitti.Bir bankacı olarak yılın en stresli zamanında Levent Bey in söylediği gibi KKB mi temizledim 😉 Bana inandığı ,destek verdiği için Levent bey e sonsuz teşekkürler…Vakit geçirmeden formu doldurun ,arayın ne yapıp yapıp Levent Bey ile tanışın …Teşekkürler Levent Ekinci 

Emrah Ugurlu

Bundan 2 yıl önce levent hocam la başladı sigarayı bırakmak için maceramız bir türlü cesaret edip bırakamıyordum 16.11.2016 tarihinde tekrar yollarımız birleşti her gün aralıksız olarak levent beyin muhteşem katkısıyla ve desteği ile bıraktım çok şükür doğru nefes ile neler yapılabileceğini gösterdi bana Levent Ekinci ve ekibine saygı ve selamlarımı sunar teşekkürlerimi bir borç bilirim

Barış Bilge Aksoy

Yaklaşık 9 yıldır içtiğim bu sigara illetinden Levent hocam sayesinde kurtuldum. Özgürlüğümün 8. Günü ?? sayfayı uzun süredir takip edıyordum herkes sıgarayı bırakmak istiyor ama sadece yorumlarla yada beğen e basarak bir zamanlar benim gibi. Sigarayı bıraktım diyen arkadaşlar buraya yazdıkça acaba bende dedim sonunda formu doldurup gönderdim.
Sonunda merhaba arkadaşlar ben geldim ??

Bilgen Bartın

Merhaba arkadaşlar 38 yaşındayım 18 yıldır sigara kullanıyorum bunun 12 yılı günlük 1 paket olmak üzere üstelik severek ve isteyerek maalesef!18 yılda sadece bir kez bırakmayı denedim o da ilaç desteği alarak ve 1 ay dayanabildim dumansız bir yaşama. Bir gün sosyal medya hesabımda gezinirken Levent Bey’in farkındalık atölyesi sitesiyle tanıştım aklımda hiç bırakma düşüncesi yokken öylesine başvuru yaptım ve Levent Bey sayesinde 7.günüm üstelik sinir ve stres olmadan. Şimdi neden daha önce tanışmadık ki kendisiyle diyorum. 7 gün boyunca bu zorlu virajda bana yol arkadaşlığı yapan Levent Ekinci hocama çok teşekkür ederim.

Türkiyede tek 25.000 YORUM

Rüştü İstemihan

Selamlar millettttt 43 Yaşında 24 yıllık sigara bağımlısıydım. Günde 2 paket sigara içen işimin stresinden ve yoğunluğundan dolayı sigara bırakmayı hiç denemeyen biriyim. Kızıma sigara bırakma konusunda söz vermeme rağmen hala bırakamamıştım taaaki Levent Ekinci dostum ile tanışana kadar. Sigarayı bırakma konusundaki bilgilerinin dışında yüksek pozitif enerjisi ve ilk tanıştığımız günden bu yana gösterdiği samimiyet ile bunun imkansız olmadığını bana gösterdi. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Sigara Bırakma konusunda garanti vermeyen, belkide tek kişi olan, ilaç yada bitkisel kökenli hiç bir ek destek kullanmadan sigarayı bıraktıran, bıraktığınız anda yaşayacağınız sıkıntılarla nasıl mücadele edeceğinizi size günün her saatinde bir telefon kadar yakınınızda olarak anlatan, yardımcı olan, o krizleri kolaylıkla atlatmanızı sağlayan Yaşam Koçum https://farkindalikatolyesi.com.tr/ kurucu ve yaratıcısı muhteşem insan Levent Ekinci Sana tekrar tekrar teşekkür ederim. İyiki varsın iyiki seni tanıdım. 24 yıllık zararlı dostumdan kurtulup senin gibi harika bir dost edindiğim içinde ayrıca mutluyum. Bu yazdıklarım inşallah 1 kişinin daha sigara bırakma sebebi olur. Nefes almanın ne kadar güzel ve ne kadar harika olduğunu herkes görmeli, herkes yaşamalı. Güzel, sağlıklı, mis gibi nefesler sizinle olsun. 🙂

Gülümser Ünlü
Merhaba ben 44 yaşında ve 30yıldıŕ sigara tiryakisiydim,sağlık sorunları yaşayan her doktora gittiğimde sigarayı kesinlikle bırakmam gerektiğini söylediklerinde iyide nasıl bırakcağım diye kendi kendime söyleniyordum bırakmayı düşündükçe daha fazla içiyordum kızım e oğlum bırakmamı istiyolardı hele oğlum ağlıyordu bırak anne ne olur diye çok şükür Rabbime,bir gün facede oyalanırken sigarayı bırakıyorum sayfasını gördüm ve şöyle bir baktım inceledim yorumlarda levent beyden bahsediliyo yorumlar çok olumlu ve samimi geldi ve cesaret edip iletişime geçtim iyikide geçmişim cok mutluyum artık levent bey sayesinde sigara içmiyorum?

???? sigarayı bırakmak isteyenlere tavsiye ederim çok teşekkürler Levent bey????????????????

Engin Adatepe
Öncelikle herkese selam ve saygılarımı iletiyorum levent ekinci hocam Size ne kadar teşekkür etsem azdır bu kadar kolay bir şekilde sigaradan uzaklaşmak hiç aklıma gelmezdi çok sağolun değerli hocam bugün 10 cu günüm hani insan çok mutlu olur ama anlatamaz ya bende tam ordayım çok mutluyum 20 yıl sonra gerçekten nefes aldığımı hissettim sizinle tanıştığım gün benim hayatımın dönüm noktası oldu şuna inanıyorum levent hocamın bu samimiyeti sıcak kanlılığı daha milyonlara sigara bıraktırır eminim bu yazıyı okuyan abilerim Abla larım kardeşlerim ben bıraktıysam herkes bırakır levent hocam sayesinde herkese saygılar levent hocam sizede tekrardan çok teşekkür ederim siz sigara bırakma konusunda bulunabilecek tek insansınız.

Zerrin Çatak Candar

Günaydın?
40 yaşındayım ve 22 yıldır sigara kullanıyordum ve son zamanlarda neredeyse 1,5 pakete çıkarmıştım.Ne kadar bırakmam gerektiğini düşünsem de birtürlü eyleme geçemiyordum. Çünki bırakabileceğime inanmıyordum.Ta ki birgün Facebook’ta Levent Ekinci sayfasını görene kadar.
Nasıl olduğunu bile anlamadan,günleri saymayı bırakarak sigarayı bırakmış olduğumu gördüm.
Bugün Sigarasız 7.günüm.Levent Bey’e sonsuz teşekkürler.Önce kendisi bana inandığı ve beni kendime inandırdığı için…

Zengin Gonca

Herkese merhaba, 26 yıldir sigara içiyordum, Gonca=sigara…(çevremdeki algının bu olduğuna eminim, düşünün artık !!!)
Ne mutlu ki bana; sigarasız hayatımın 6. günü. Aslında ilk gün burada “5. günüm, 7. günüm, 15. günüm…” gibi yorumları okurken, bir irkilmedim değil. Burada bir araya gelmiş, en kısası 15 yıl sigara içmiş birileri için 3-5 gün belirleyici bir ölçüt olmuyor ilk etapta. Benim gibi hissedenler için söylemek istediğim birşey var ki: Levent Ekinci ile tanıştıktan, ilk konuşmayı yaptıktan ve start verdikten sonra zaten günle falan işiniz kalmıyor. Bu ‘amannnn ağzıma sigara sürmeyeceğim, sıkayım dişimi…’ gibi bir şey değil. Levent Bey’e riayet ettiği taktirde ne kazanacağını samimiyetle anlayan bir insan, zaten kendine bir daha bu kötülüğü etmek istemeyecektir. En azından ben böyle hissediyorum. Kelimeler içimdeki sevinci, minneti yeterince ifade etmeyecek Levent Bey .

Toplum olarak; aldığımız hizmetin elle tutulur, gözle görülür bir karşılığı yoksa; -vallahi ucunda ölümsüzlük bile olsa- ederini sorgulamakta üzerimize yok maşallah… Şu anda büyük bir umutla ve merakla bu sayfada gezindiğimize göre ; hepimiz sigaraya oldukça büyük paralar harcadık. Levent Bey’le tanışmasaydık, daha da çooook harcayacaktık öyle değil mi? Elde edilen kazancın maddi karşılığını burada irdeleyen çok ayıp eder.
Bırakın bunları, dolduruverin bi zahmet formu…hele bi arasın Levent Bey sizi… E canım gerisini de bizzat deneyimleyiverin .

Teşekkürler Levent Bey

Latife Özmen Özçelik

13yildir süren bu bagimliligima levent ekinci hocam sayesinde 12 gundur son vermiş durumdayım. Basarabilirmiyim , iradem kuvvetli değil, çevremdeki herkes kullaniyor…inanın bunlar bahane değil siz yeterki birakmaya karar verin daha sonra kendinizi önce Allah’a sonrada levent ekinci hocamıza bırakın. şaka gibi ya bırakabilmek için günlerce oruç tuttum çünkü başka türlu hakim olamiyordum kendime şimdi ise AKLİMA BiLE GELMİYOR sonsuz şükürler olsun. Tüm kalbimle teşekkür ederim levent ekinci hocama ve ufuk beye iyi ki varsınız kör olmuş gözlerimi açtınız Allah razı olsun

Renin Dilmaç

Renin Dilmaç
Gazi Üniversitesi
Merhaba bugün itibariyle sigarasız 9uncu günüm.Levent Beyle telefonda konuştuğum o ilk gün acaba bende bırakabilirmiyim demişdim.Çünkü yaklaşık 20yıldır hiç ara vermeden günde 1 paket bazen dahada fazla içdim.Ama artık bitti çünkü doğru teknikleri bana öğretti Paniklediğim her an benim yanımda oldu adım adım yoksunluk krizlerimi nasıl atlatacağımı anlattı keşke daha önce ulaşabilseydim kendisine Şimdi sabahları mis gibi son derece sağlıklı güne başlıyorum Mutlu uyanıyorum Levent Ekinci çok ama çok teşekkür ediyorum bu zorlu süreçi kolayca atlatmamda hep yanımda olduğun için

TC Yıldırım Cemil

35 yaşındayım 14 yıldır gunde ortalama 2 paket sigara iciyordum. Ben biraksam o beni bırakmaz diyordum. Kamyon şoförü yüm gece de gündüz de hep ictim. Mezara kadar birakam diye dusunuyordum. Takı Levent Ekinci beyle tanışana kadar. Tesadüfen Facebook ta sayfasına denk geldim 8 gündür sigara icmiyorum. Sigara birakmama ve rahat bir nefes almama yardimci oldukları için Levent ekinci ve ufuk beye tskler. İyi ki tanimisim sizi hocam

Perihan Karabacak Ibis

38 yasindayim 20 yillik sigara tiryakisiyim..Sigara icmek benim icin hem yetistigim ailem hem bulundugum cevre itibariyle hayata tutunma bicimiydi bir nevi meydan okuma ;onu birakmak ise imkansiz bir yolculuktu tåki Levent Beyle tanisana kadar.. Bir nefeste sigarayi birakacagimi hayal bile edemezdim.. Nefes nefese kaldigim gunlerden nefes aldigim gunlere…Diyecegim o ki hayatimin en karli aliverisi yaptim.. Kendinize bir hayat satin almak hic bu kadar ucuz olmamist…Tesekkurler Levent Bey farkina vardirdiginiz hayat icin

Ayşegül Acar

Merhabalar 20 yıldır sigara kullanıyordum günde bir paket içiyordum daha öncede bir çok kez bırakmayı denedim nikotın sakızları doktora bile gittim başaramadım bir gün facede gezinirken Levent beyin sayfası gözüme takıldı üstelik sigara yı bırakmaya niyetim bile yoktu inceledim ve orda bulUnan formu öylesine doldurdum hatta hiç önemesemedim okdar uğraştığım halde bırakamadığım sigarayı burasımı bıraktırıcak bana dedim güldüm ve geçtim .Kısa zaman içinde Levent bey bana dönüş yaptı karşımdaki ses okdar sıcak ve yakın geldiki bana sigarayı bırakabileceğime inandırdı ve elimi tuttu ve artık bende sigarayı bıraktım bugün 7 ci günüm sigarayı bırakmanın bukdar kolay olacağı hiç aklıma gelmezdi tabi bunu Leven beyin sayesinde başardım ben asla sigarayı bırakamam diyen arkdaşlar mutlaka Levent beyle tanışıp Farkındalık atölyesine sizlerde katılın farkı görün ve sizde fark yaratıp sigarayı bırakın Daha rahat nefes almayıda öğrenmiş olursunuz ben şimdiye kadar hiç nefes almamışım ?